TokioClub.Forumm.Biz | Tokio Hotel Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel, Tokio Hotel Resimleri, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Tokio Hotel Videolar, Tokio Hotel Şarkıları

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

dövmesi ''çektiği acı :(''

YazarMesaj
|P|erfectGirl
Admin
Admin

Ruh Hali : dövmesi ''çektiği acı :('' Berbat10

dövmesi ''çektiği acı :('' Empty
MesajKonu: dövmesi ''çektiği acı :(''   dövmesi ''çektiği acı :('' Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 12:31 am

Resimler :

dövmesi ''çektiği acı :('' Img828sl2.thdövmesi ''çektiği acı :('' Img829ot5.th

Bir süredir Tokio Hotel fanlarının akılları karışıktı : Baterist Gustav'ın dövmesi var mıydı yok muydu ?

Artık her şey açıkta : Bir dövmesi var ! Ve hemen iki oldu ! Özel olarak Bravo'da , Gustav devasa sırt dövmesini ve kolundaki küçük dövmeyi gösteriyor . Ve şimdi ? Her zaman röpörtajlarda hiçbir zaman bir dövme yaptırmayacağını iddia eden kişi hemde ?!

“Gizliden gizliye hep bunu düşünmüştüm” diye kabul ediyor . “Ama mükemmel resmi bekliyordum . Öncelikle iki kuş istiyordum omuzlarıma , gagalarında bir çelenk ve kılıç olan . Ama ne tür küçük bir kılıç olabilirdi bu ? “ baterist güler . Sonra benim kurtarıcım geldi : “Şu gerçekten iyi olan dövmeci çocukla karşılaştım ve ona kılıçlı kuş problemimi anlattım . Bundan sonra bana bazı çizimler gönderdi . "

19 yaşındaki çocuk bunları o kadar sevdi ki 1000 Hotels Avrupa turunun provaları bitmeden , Şubatta , dövme stüdyosuna koşturdu yaptırmak için !

“Gerçekten ani oldu , bizim ekipten 2 kişi de benimle geldi . Diğerlerine başta söylemedim . “
gülümser . 7 saat ilk dövmesinin yapımı sürdü , 4 saat çizgiler için ve 3 saat gölgeler için ve bundan sonra bile : “Hala tamamen hazır değil “ Kolundaki yıldız dövmesi çok daha çabuk bitti . “Sadece 2.5 saat sürdü” diye anlatıyor Gustav .

Acıdı mı ?

“Ah evet , gerçekten acı vericiydi ! “ Sırtındaki özellikle çok acımıştı Gustav'a göre . “Sık sık ara vermemiz gerekti . Acıya dayanabilmek için zamanımın çoğunda kendi tişörtümü ısırıyordum . “ Ama acıya değdi . Gustav'ın sırtında artık iki kanat , bir kılıç ve bir çelenk görebiliyorsunuz .

Artist bu konuda ne demek istiyor ?

“Kanatlar özgürlüğü simgeliyor . Kılıç ise başıma gelen tüm kötü şeyleri – ya da belki ileride olacakları . Çelenk tüm iyi şeyler ve pozitif kazançlar için orada : grupta ve ailemde mutluluk gibi ..” diye açıklıyor Gustav . Herkesin içinde ailesiydi bu yeni “vücut aksesuarına” alışması gerekenler : “Ailem hep dövmelere karşıydı . Bu yüzden onlara hiçbir şey söylemedim kolumdaki yıldızı yaptırırken . Ama şuan seviyorlar bunu . "

Peki Tokio Hotel'in diğer rockçıları ne diyor ?

“Onlar gerçekten sevdi : Bill kendisi de bu acıyı çektiğinden hemen güzelce bir baktı dövmeme . Sadece Tom beni uyardı : “Adamım biliyorsun bu hiç çıkmayacak ! “ Ama bu bateristi şok etmedi bile – tam aksine : bunun tadını daha yeni aldı ve şimdi daha fazla dövme istiyor : “Kesinlikle bir tane daha yaptırıcam ama ne olacağını şuan söyleyemem .” Şuan Gustav Amerika^ya olan yolculuklarına hazırlanıyor . Bill ses tellerinden olduğu ameliyattan sonra iyice toparlandı : “ses rehabilitasyonu sırasında kendi şarkılarını tekrar söylüyordu – ve gitarda Tom ona eşlik ediyordu .” diye anlatıyor grubun menajeri David Jost . Görünüşe göre 1 Mayıs'ta grup Amerika^ya olan uçakta olacak .
https://tokioclub.yetkin-forum.com

dövmesi ''çektiği acı :(''
1 sayfadaki 1 sayfası