TokioClub.Forumm.Biz | Tokio Hotel Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel, Tokio Hotel Resimleri, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Tokio Hotel Videolar, Tokio Hotel Şarkıları

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

th sizin sorularınızı cevaplıyor!

YazarMesaj
|P|erfectGirl
Admin
Admin

Ruh Hali : th sizin sorularınızı cevaplıyor! Berbat10

th sizin sorularınızı cevaplıyor! Empty
MesajKonu: th sizin sorularınızı cevaplıyor!   th sizin sorularınızı cevaplıyor! Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 2:04 pm

1.müziğe nası girdiniz?
bill:biz gerçekten çok erken başladık.tom ve ben 7ydik-daha geriden sadece 2.tom gitara başladı çünkü üvey babamız ve ben şarkı söylemeyi çok istiyorduk-ben her zaman ensturman çalmayı öğrenmek için çok tembeldim:-).kendi şarkı sözlerimizi yazmaya ve nikahlarda doğum günü partilerinde ve küçük kulüplerde çalmaya başladık.
gustav:ben 5 yaşındayken başladım bateri çalmaya.hep davul çalmak için parmaklarımı kullanıyordum herşeyde olduğu gibi :-)-ve ailem denememe ve ders almama karar verdi.
georg:ben lisedeyken arkadaşlarımla grup kurmaya karar verdik.onlar basçı arıyorlardı ve düşündüm de' bu çok cool.bunu yapabilirim' ...ve böyle başladım.

2.şimdi MTV VMA best pop video ya aday gösterildiniz. nasıl bi duygu burada(U.S) çok büyük bi ün kazanmak?
bill: oh my god, bu çoook harika ve bizi hep çok heycanlandırdı.bu bi şey ve biz hayalini kurmaya cesaret edemezdik.
tom:yeni haberler aldığımızda çok heycanlanıyoruz.bizim fanlarımız çok şaşırtıcı ve bizim için yaptıklarına inanamıyoruz.

3.neden tokio hotel i topladınız yeni grup adınız olarak?
tom:bu birkaç yıl önce oldu.stüdyoda çalışmaya başladığımızda yeni grup ismimiz için bakıp karar verdik.-bunun için mecburduk en az 5 yıl önce.bu gerçekten yeni bi başlangıçtı bizim için ve bize gerçekten uygun bi isimle başlamak istedik.

4.bill,yazdığın şarkılar arasında en sevdiğin hangisi?
bill:bu çok zor ve aslında bütün şarkıların özel bi anlamı var benim için ve ve kişiseller.ama bi seçim yapmam gerekirse sanırım 'live every second'-bu ilk yazdıklarım arasında birinci.ben 8 veya 10 ken.

5.dördünüz içinde senin herzaman ilgini çeken müzik miydi?
bill:evet,herzaman ne istediysek öle oldu müzik.bütün zamanımızı ve enerjimizi müziğe koyduk.hafta sırasında okula gittik ve hafta sonları nerdeyse biz yaptık.bu gün ne yapıyorsak şimdiye kadar hepsini istedik.ve şimdiye kadar şarkıcıdan başka neyi tercih edebileceğimi hayal edemiyorum.
tom:hmmm,eğer müzisyen olmasaydım muhtemelen hugh hefner ın kişisel asistanı olarak büyük playboy konağında çalışırdım.(lol) georg inşaat işsisi olarak çalışırdı ve çok fazla vücut yapardı(kas demek istiyo heralde)boş zamanlarında ve gustav da kamyoncu olurdu!

6. tom doğru oyuncak ayını hala bulamadın mı?
tom:georg dan bahsediyor olmalısınız.o bütün zamanıyla onun.ve ona ne isim düşündü?? Tom!!!
georg:ohhhh tabi..

7.boş zamanınızda ne yapmaktan hoşlanırsınız?
bill:uyku!mümkün oldukça uzun uyuruz.
tom:kimse uyandırmazsa öğleye kadar uyurum
georg:evet uyuyor,yiyor,tekrar uyuyor, dvd izliyor ve yatıyoruz.
bill:gustav biraz farklı-o tam bi sabah kuşu
gustav:evet,sessizce erkenden kalkarım ve sonra arkadaşlarımla buluşmayı, bisikletimi sürmeyi,çeşitli sporlar yapmayı ve ailemle vakit geçirmeyi severim(bunların hepsini sabah mı yapıosun gus:)

8. daha gençken sanal arkadaşlarınız oldu mu ve eğer varsa adları ne?
tom(gülerek):iyii, bir sır vereyim:georg un bazısanal arkadaşları var ve onlar bizden ziyade onun tek isteği olabilir..
9.10 yıl içinde kendinizi nerde görüyorsunuz?
bill: ümitlice sahnede
hepsi:evet
bill:mümkün olduğunca uzun yapmak istiyoruz bunu-yaşlı ve gri olana kadar:-)

10. en çok dünyanın neresini gezmekten hoşlandınız?
bill:ohhh,bu çok zor bir..!herbirinin ve her ülkenin kendi güzellikleri ve özel nitelikleri var,çok farklılar ve karşılaştırmak çok zor!
tom:en iyi partiler rusya da.
georg:hepimiz italyan yemeklerine bayılırız-italya çok güzel
gustav:evet, ve böyle tatlı aksan“Guestaw”…
bill:aynı zamanda amerikaya bayılıyoruz!yiyecekler,N.Y. , L.A., havası çok güzel,ve ülkede yolculuk yaparken şimdi bir çok şaşırtıcı yerler keşfediyoruz, bu biraz korkutucu!
tom:bin dedim ki,orada her yerde sexy kız var,hepsiyle karşılaşmak isterim! ama ailemiz ve arkadaşlarımızla evde mutluyuz bu da çok önemli!
https://tokioclub.yetkin-forum.com

th sizin sorularınızı cevaplıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası