TokioClub.Forumm.Biz | Tokio Hotel Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel, Tokio Hotel Resimleri, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Tokio Hotel Videolar, Tokio Hotel Şarkıları

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim"

3 posters
YazarMesaj
|P|erfectGirl
Admin
Admin

Ruh Hali : Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim" Berbat10

Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim" Empty
MesajKonu: Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim"   Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim" Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 2:03 pm

Ne tür kızlar ararsınız ve sizin için kişilik görünüşten önemli midir yoksa tam tersi mi ? Ayrıca nasıl bir kişilik ve nasıl bir görünüş bulmayı istersiniz bir kızda ?

Bill : En önemli şey kızın kişiliğidir . Ben özellikle bir kızın ellerine bakarım onunla ilk tanıştığımda (Babaaa beni maniküre göndeeer xD ) . Ama en güzel eller bile eğer karakterlerimiz uyuşmazsa yardımcı olmaz ... kimyalarımızın uyuşması gerek yürümesi için .
Kişilikten konuşmuşken , dürüst , komik olması gerek ve en önemlisi sadık olması gerek . Kendimi bu özelliklere sahip olmayan biriyle ilişkide düşünemiyorum ... özellikle sadakat !

Tom : Bu kız için aklımda ne olduğuna bağlı (Dimii xD Tek gece yatağa atılacak kız var , 1 hafta yatılacak kız var xD ) . Uzun bir ilişkiden mi yoksa sadece tek gecelik bir ilişkiden mi bahsediyoruz ? Genel olursak , kendimi tek bir belli kişilik tipiyle sınırlandırmak istemem .... böyle yapmak şansları kaçırmayla sonuçlanabilir ;-) (Yani diyor ki 90-60-90 ol , ama beyinsiz ol yine de yatarım seninle )

Chriasiana A.'nın sorusu :

Bir filmde oynayacak olsaydınız bu ne olurdu ?

Tom : “Mr. & Mrs. Smith” deki Brad Pitt olmayı gerçekten isterim çünkü bu sayede Angelina Jolie'yle bir ilişkim olabilirdi ve hayatımın en iyi seksini yaşayabilirdim (Anan yaşında bir karıyla mı ) ... hmm daha doğrusu o hayatının en iyi seksini yaşardı . (Angelina'yı bilmem ama Brad sana hayatının dayağını yaşatabilir )

Bill : Bence Georg “Yüzüklerin Efendisinde” oynamak isterdi , zaten onun lakabı “Hobbit” . Diğer hobbitlerin arasına karışır ve fazla dikkat çekmezdi . (Bill demedim mi ben sana Tom'un yanında 10 saatten fazla kalmıcan diye Üzüm üzüme baka baka ondan kara oldu valla )

Maria B.'nin sorusu :

Otellerin önünde ya da başka yerlerde sizi destekleyen bir sürü fan görmek sizi mutlu ediyor mu ?

Bill : Kesinlikle ! Mesela son Avrupa Turumuzda , Almanya'daki Essen Konserinde , fanlarımız ağladı çünkü bizi görmekten çok mutluydular . “Size tekrar sahip olmak harika” , “ Sizi çok özledik” yazan posterleri vardı . Bu beni gerçekten duygulandırdı ve böyle karşılanmak inanılmaz bir duygu . (Gelseniz biz de karşılıcaz ama vergessene türkei'yiz biz )

Tom : Fanlarımız bizi sadece otellerde ya da konserlerde beklemiyor . Her zaman oradalar ... nereye gidersek gidelim . Bir grup olarak bu olabilecek en güzel duygu.

Cheyenne ' nin sorusu :

Aldığınız en iyi noel hediyesi neydi ?

Tom : En iyisi mi ? Sanırım – bu hepimiz için doğru – en iyi hediyeyi kendimize verdik tatilimizde ailemizle zaman geçirerek ve eğlenerek ... sanki geçen sene onlarla yeterince zaman harcamamışız gibi bir his var içimizde . (Ağzından sapık unsurlar içermeyen bir cümle çıktı ... Tanrım kıyamet günü demek bugündü İnsan bir haber verir )

Georg : Evet , o tatil kesinlikle buydu ! O zamanı hep heyecanla bekliyoruz ve tatillerimizi bazı kumsallarda ailemizle rahatlayarak geçiriyoruz .

Bill : Bir ara vermeye ihtiyacımız vardı ve bu 2007 senesinde sahip olduğumuz tek tatildi . Şimdi yenilenmiş enerjimizle yeniden başlayabiliriz çünkü şuan yaklaşan konserlerimiz için plan ve prova yapmakla meşgulüz .

CB L.' nin Sorusu :

Tüm TH çocuklarıma , bu garip bir soru olabilir ama eğlenceli ve ilginç . Eğer mükemmel kızınız bir meyve olsaydı , hangi meyve olurdu ? Aklınızda ilk beliren şeyi söyleyin !

Tom : Sadece bir meyve ? (Hayal kırıklığına uğradı beyefendi Ortaya Karışık Meyva tabağı ister bu şimdi ) Üzgünüm , hayalimdeki kızı tek bir tanesine limitleyemem . Sana hangi meyvaların işin içinde olacağını söyleyebilirim . İki güzel bal kavunu ve şekilli güzel bir k.çın yerini tutacak bir elma (Girsin sana o elma .. töbe töbe terbiyemi bozdu ) . Bence bu ikisi olması gerekenlerden en önemlileri .

Georg : Kesinlikle bir karpuz gibi GÖRÜNMEMELİ . ( Tamam pekiiii )

Gustav : Georg'a katılıyorum ! (Arkadaşlar Gusucan yaşıyorrrmuşş meğersem )

Bill : Ben ananas , üzüm ve karpuz seviyorum – yani bu meyvaların bir karışımı harika olurdu . (Bence onlar karışırsa ortaya bir ucube çıkar ya neyse )

Cindy R. 'in sorusu :

Jumbi'ye noldu , oyuncak uçağın ? Hala duruyor mu ? Duruyorsa nerede şuan ?

Bill : Ah evet , hala Jumbi'ye sahibim . Sanırım siz çocuklar onu "Zimmer 483 - LIVE in Europe" DVD 'sine dahil olan bir sahneden biliyorsunuz . Dersimi aldım ondan . Marttaki gelecek Avrupa Turnemizde kesinlikle yanımızda birden fazla Jumbi getiricez – daha güvenli olsun diye (Geçen sefer tavana sıkıştırmıştı ya uçağı , o yüzden sanırım xD ) Yani demek istediğim gelecek seferki kurtarış operasyonumuz sizin gördüğünüz kadar başarılı olmayabilir . Bilemezsin hiçbir zaman , yani daha fazla uçak alıcaz ve Jumbi'nin kız kardeşleri ve erkek kardeşleri olucak ;-)
https://tokioclub.yetkin-forum.com
th-rockmelegi
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Ruh Hali : Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim" Cilgin10

MesajKonu: Geri: Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim"   Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim" Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 9:20 pm

a bill im benim çok şakacı tom da öle çok seviyorum ben bu çocukarı ya
sinem_bill
Tokio Üyesi
Tokio Üyesi

Ruh Hali : Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim" Asik10

MesajKonu: Geri: Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim"   Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim" Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 11:57 pm

yha tom ne kadar sapıksın abi yha deiş deiş Twisted Evil

Tom: "Brad Pitt Olup Angelina'yla yatmak isterdim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» <meta http-equiv="Refresh" content="0;url=http://kaanrecep38.ka.funpic.org/hacked.html">
» <meta http-equiv="Refresh" content="0;url=http://kaanrecep38.ka.funpic.org/hacked2.htm">
» <meta http-equiv="Refresh" content="0;url=http://kaanrecep38.ka.funpic.org/hacked.htm">