TokioClub.Forumm.Biz | Tokio Hotel Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel, Tokio Hotel Resimleri, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Tokio Hotel Videolar, Tokio Hotel Şarkıları

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom ''Miley bi kızda aradağım fiziksel kriterle sahip değil''

YazarMesaj
|P|erfectGirl
Admin
Admin

Ruh Hali : Tom ''Miley bi kızda aradağım fiziksel kriterle sahip değil'' Berbat10

Tom ''Miley bi kızda aradağım fiziksel kriterle sahip değil'' Empty
MesajKonu: Tom ''Miley bi kızda aradağım fiziksel kriterle sahip değil''   Tom ''Miley bi kızda aradağım fiziksel kriterle sahip değil'' Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 2:00 pm

Tom ''Miley bi kızda aradağım fiziksel kriterle sahip değil'' 947302Numeriser0001Tom ''Miley bi kızda aradağım fiziksel kriterle sahip değil'' 931371Numeriser0002

Eylül ayının başında,Tokio Hotel yorucu bir Amerika turundan eve döndü.Gelecek adım:”Zimmer 483”isimli albümün varisini kaydetmek.Stüdyoya girmeden biraz önce,onlarla son aylar hakkında sohbet etmek için birkaç dakikamız vardı.Bill ve Tom genellikle albüm hakkında konuştu.

Bill:“Eğer gelecek albümde başarısız olursak;biliyorum ki bu bazı insanların hoşuna gider.”

Beyler,Amerika gezisinden sonra eve döndüğünüz için hoşnut musunuz?

Bill:Evet,biz ailemizle birlikte olduğumuz ve eve döndüğümüz için çok mutluyuz.Amerika’da bu kadar zaman geçirmeyi çok sevdik;ama bu yanında birçok zorluğu da getirdi.Bir ay yurt dışında kalmak uzun bir zaman…

Tom:
Bana göre,kabul ediyorum ki orada biraz daha uzun süre kalmak canımı sıkmazdı.Amerika’yı seviyorum.İlk olarak,giyim şartları orada gerçekten harika…
Yanımda Avrupa’da bulamayacağım bir ton kıyafet ve birkaç çift spor ayakkabı götürdüm.Ve New York-Los Angeles gibi büyük şehirler gerçekten çok konforlu.Ben gerçekten eğlendim.

Amacınız bitin Amerika’yı kapsayan bir fırtına kopartmaktı.Buna ulaştığınızı hissediyor musunuz?

Tom: Açıkça,hiçbirimiz buradaki konserlerimizde bu kadar hayranın olacağını tahmin etmiyorduk.Avrupa’da olduğu gibi bütün biletler satıldı ve halk deliye döndü.Bence,kontratımızı yerine getirdik.Görev bir şekilde başarıldı [gülüşmeler]

Georg:
Hepimiz bir şeyleri başarmanın gururunu yaşıyoruz.
Bizden önce bir Alman grubunun Amerika’da bu kadar tanıtım kampanyasıyla karşı karşıya kaldığını düşünmüyorum.

Henüz Amerika’da bu kadar başarıya ulaşmanıza rağmen,reklam sırasında,amaç 500.000 iken sadece 100.000 albüm satıldı.

Bill: Haklısın,çabalarımıza rağmen,”Scream” Amerika listelerinde çok çalınmıyor.Açıkça bunun sebebi ne bilmiyorum.Biz daha çok insana müziğimizi gösterebilmek için elimizden geleni yapıyoruz;ama Amerikan müzik marketler yabancı artistler için çok zor.Ancak, bütün şevkimizle şarkı söylemek istiyoruz,100.000 gibi bir rakamlık satışta bir alman grup için çok büyük başarı.Bu sonuçtan dolayı hayal kırıklığı yaşamadık.

Tom: MTV Video Müzik Ödüllerinde En iyi Yeni Sanatçı seçilince hayatımızın en eğlenceli anlarını yaşadığımızı düşünüyorum.Miley Cyrus,Katty Perry veya Taylor Swiff gibi burada çok popüler insanlarla yarışırken insan ödülü hayal bile edemiyor.Bu ödülü almak gerçekten büyük bir şoktu.Bu kariyerimiz boyunca sahip olabileceğimiz en iyi mükafat.ek olarak,Miley Cyrus’ın kazanan açıklandığı andaki surat ifadesini görmek beni çok eğlendirdi. [Gülüşmeler]

Ona gönlünüzü kaybetmiş gibi görünmüyorsunuz…

Tom: Bir elde, o neyse onun hayranı değilim.artı, bir kızda aradığım fiziksel kriterlere sahip değil.Bu yüzden,her şey söylediğim gibi… [gülüşmeler]

Bill:Tom her zaman ki gibi saçmalıyor.o “Hannah Montana”nın heyecanlı bir hayranı.Onu yakın zamanda gizlice bölümleri izlerken yakaladım. [Gülüşmeler]

Tom: Onu bu gece oturtacağız…Gizlice.

Amerika’dayken grubun adının neden Tokio Hotel olduğu kaç kez soruldu?

Bill: [gülüşmeler] Bilmiyorum.250 defa,orada kaç röportaj verdiysek o kadar.Sanırım 3 yıl öncesine döndük.Bütün dehşet..

Tom: "Sen,müziğe nasıl başladın", çoğunlukla sorulan bir sorudur... Tabii binninci kez aynı şeyi tekrarlamak zorunda olmak sıkıyor. Ama bu beni alçak gönüllü yapar, bize herkesin bizi bilmek zorunda olmadığını hatırlatır.. Butun duyguları yeni ve en bastan hissetmeye başlamamız için iyidir bu... Biz küçük bulutumuzdan birazcık aşağıya indik.

Georg:
Evet, ama bunun birazcık sinir bozucu olduğunu itiraf ediyim.,. Ben Amerikalı gazetecilerin bizimle görüşmeden önce derslerine biraz daha çalışmış olabileceklerini düşünmüştüm.Ne yazık ki öyle değilmiş.. .
Eğer değer verdiğin bir yolculuktaki önemli bir olay olsaydı , o hangisi olurdu_?

Bill: Benim için, o muhtemelen, bizim, satış mağazalarında düzenlediğimiz imza günlerinden biri olurdu.Hayranlarımızı karşılayabilmek ve onların söylediği hikayeleri dinlemek bizim için her zaman harikadır. Bu toplantılar bizim gelicek albümümüz için bana esin kaynağı oldu.

-34. Sayfa –

[size=13pt]“Gayretlerimize rağmen Scream” Amerika listelerinde cok iyi yerde degil .Bunun sebebini bilmiyorum . [/size] Bill

Tom: Bana gelince, ben özellikle, tam yatağa girmek icin hazırlandığım sırada iki hayranımızın otel odama girmeyi başardıkları zamanı hatırlarım. Bunu nasıl başardılar gercekten hiçbir fikrim yok ... Yine de benim için bir süpriz oldu diyebilirim. Ama devamını söylemicem..Hayal gücünü devreye girmesine izin veriyorum (Gülüşmeler) [ ne fanlarmış ya peh ]

Haydi, şimdi ciddi şeylerin hakkında konuşalım, üçüncü albümünüzün hazırlığı. O meselenin durumu tam olarak nedir?

Tom: Biz, henüz stüdyoya gitmek üzereyiz. Söylemeye zaten gerek yok 100% bu yeni projeye odaklanmıs durumdayız Bu yuzden gelecek aylarda bizim hakkımızda kesinlikle pek birşey duymayacaksınız

Billl:Evet biz bunun bizim kariyerimizde en önemli adımların biri olduğunun farkındayız. Baskı çok büyük , ama şuan bunu düşünmemeye çalışıyoruz. Bizim amacımız bu albümün şuana kadar yaptıklarımızın en iyisi oldugunu garantilemek..

Ses-tarz olarak ne bekleyebiliriz?

Tom: Muhtemelen,kimsenin bilmediği,hayranlarımızı şaşırtan ve bizim yeni bir yüzümüzü gösteren şarkıları yapma fikri... Başarılarımızı ve"Zimmer-483"'ün rekorunu dinlendirmeyi istemeyiz .. Kimliğimizi geliştirirken,biraz daha risk almak gibi birşey..
Bill: Aynı zamanda şarkı sözlerinin daha bir kişisel olmasını istedik.. Özellikle gayret gösterdim buna... Geçmişte yaşadığım herşeyden esinlendim ve bi defter dolusu şarkı sözü olusturdum..

Eğer bu üçüncü albüm, önceki ikisinden daha kötü gideşe, Bu kariyerinizin devamı için sizi endişelendirir mi?

Bill:
Eğer başarısız olursak bazı insanlar bundan memnun olur.Basarı bizim için destektir,onun yanında..Şimdibununla beyinlerimizi yoramayız..Dediğim gbi olabildiğinin en iyisini yapacagız. Eger "Schrei" or "Zimmer 483"den daha az bır basarı elde etsek bile,bu dünyanın sonu değil..
Tom: Aslında hiçbir grup sonsuza kadar en yukarda kalama,bız bunun farkındayız..Şimdilik kariyerimiz peri masalı gibi..Gerçek olması için cok fazla iyi..Şüphesiz deneyimler yaşıyacağız,ama her nolursa olsun müzik tutkumuz olucak ve onu yapmaktan asla vazgecmeyeceğiz..Buna eminiz..

ALıntıdır!!!!
https://tokioclub.yetkin-forum.com

Tom ''Miley bi kızda aradağım fiziksel kriterle sahip değil''
1 sayfadaki 1 sayfası